ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ / ΜΕΛΗ Ε.Π. ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΤΡΙΜΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
 

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ , Επίκουρη καθηγήτρια.
  • ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ , Καθηγήτρια Εφαρμογών.
  • ΡΟΥΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ , Καθηγήτρια Εφαρμογών.

 
Επιστημονικά Υπευθυνη: Σιδηροπούλου Τρυφαίνη 
 
 
ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 
 
Από 1-4-2011 έως 31-120-2011
ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝ. (Αναπληρώτρια Καθηγήτρια

  1. Αργύρη Ελένη
  2. Κοτζατζικ Μεμετ Φειμέ

ΡΟΥΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Καθηγήτρια Εφαρμογών)

  1. Ζαπαρτίδη Ελπίδα
  2. Νταγκούλη Μαρία

ΤΣΑΟΥΛΑ  ΚΩΝΣΑΤΑΝΤΙΝΑ (Καθηγήτρια Εφαρμογών)

  1. Πουπάκη Αμαλία
  2. Βαρούτσου Μαρία
  3. Μπούρα Κατερίνα
  4. Νομικού Ευαγγελία

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ (Επίκουρη Καθηγήτρια)

  1. Τσίρκα Μαρία
  2. Κουζίνη Ειρήνη
  3. Σινάνη Μαρία

 
Από 1-10-2011 έως 31-3-2012
 
 
1. ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝ
(Αναπληρώτρια Καθηγήτρια)

  1. ΚΙΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
  2. ΚΑΡΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΜΑΡΙΑ

2. ΡΟΥΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
(Καθηγήτρια Εφαρμογών)

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
  3. ΚΟΡΑΣΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
  4. ΜΠΟΥΓΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

3. ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ
(Καθηγήτρια Εφαρμογών)

  1. ΣΚΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ
  2. ΤΣΕΛΙΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
  4. ΠΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ
  5. ΗΣΑΪΑ ΝΟΕΜΙ
  6. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  7. ΜΑΡΙΑΜΟΥ ΜΕΡΟΠΗ
  8. ΚΑΡΝΕΣΗ ΑΘΗΝΑ
  9. ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ
(Επίκουρη Καθηγήτρια) 

  1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓ.
  2. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΝΑ
  3. ΤΣΙΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ
  4. ΑΛΕΞΩΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝ.
  5. ΤΣΑΛΚΑΝΗ ΕΥΑΓ.
  6. ΝΙΚΛΙΤΣΙΩΤΗ  ΜΑΡΙΑ
  7. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
  8. ΠΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ

 
Από 1-4-2012 έως 31-10-2012
17  ΆΤΟΜΑ
 
1) ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Αναπληρώτρια Καθηγήτρια)
 

  1. Κατσέπα Παναγιώτα
  2. Σαρρή Αικατερίνη
  3. Παπουτσά Άννα
  4. Ατσικνούδα Δέσποινα

2) ΡΟΥΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (Καθηγήτρια Εφαρμογών)
 

  1. Μαραθιανού Καλλιόπη
  2. Ζάκα Ντριαντα
  3. Ksenofontova Tatiana
  4. Λύκου Δήμητρα

3)ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (Καθηγήτρια Εφαρμογών)
 

  1. Ακογιούνογλου Βασιλική
  2. Καραβία Άννα
  3. Κoρρου Γεωργία
  4. Δήμου Σοφία
  5. Τσεσμενόγλου Αικατερίνη

4)ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ (Επίκουρη Καθηγήτρια)
 

  1. Βασιλείου Παρασκευή
  2. Δάγκλη Μαρούσα
  3. Βαιοπούλου Ευαγγελία
  4. Πατσά Ελένη

 
 
Από 1-10-2012 έως 31-3-2013
(6 άτομα)
  
ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (καθ. εφαρμογών)

  1. Νούλα Δωροθέα
  2. Σηφάκη Ελένη
  3. Καστρινάκη Μαρία

 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ (επικουρη καθ.)

  1. Χανδρή Ελένη
  2. Νικολοπούλου Ν.
  3. Πρέπτο Λαμπρινή 

 
Από 1-4-2013 έως 31-10-2013
(δύο άτομα )
 
ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝ (καθ. εφαρμογών)
1. Καραγιάννη Σταυρούλα

 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡ. (επίκ. καθηγήτρια)
1. Μπούτση Ειρήνη
 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

ΟΚΤ. 2013  ΕΩΣ ΜΑΡΤΙΟ 2014

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ
ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
 

ΕΠΟΠΤΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΕΣΠΑ
 
ΤΣΑΟΥΛΑ Κ. (καθηγήτρια εφαρμογών)
1. ΛΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
2. ΧΑΛΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Τ. (αναπληρώτρια καθηγ.)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
 

ΕΠΟΠΤΕΣ & ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ- ΕΣΠΑ 

1/4/2014 ΈΩΣ 31/10/2014
 
 
 
ΤΣΑΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 
1.    ΓΚΑΡΑΒΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ / ΤΡ. 
2.    ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ / ΠΣ.BABY SMILE    
3.    ΣΥΜΙΔΑΛΑ ΑΛΕΞΞΑΝΔΡΑ / ΠΣ. ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ   
4.    ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ / ΠΣ ΑΡΓΥΡΗ 
5.    ΣΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ / ΠΣ ΑΡΓΥΡΗ   
6.    ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ / ΠΣ ΚΡΕΡΑΜ. 
7.    ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ / ΠΣ ΚΕΡΑΜ   
8.    ΡΑΠΤΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ / ΠΣ  ΗΛΙΑΧ. 
9.    ΚΑΡΑΝΤΖΙΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ / ΠΣ ΤΡ 
10.   KURGULLI ADELAJDA / ΠΣ ΤΡ 
 
 
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ
 
1.     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ / ΠΣ ΤΡ 
 
 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΑΙΝΗ

1.     ΠΟΘΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ / ΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟ    
2.     ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΠΣ ΠΟΛΥΓΩΝΟ    
3.     ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΜΑΡΘΑ / ΠΣ Α & Φ   
4.     ΤΣΙΤΟΥΡΑ  ΕΛΕΝΗ  ΤΡ.    
5.     ΤΟΥΤΟΥΤΖΙΔΑΚΗ ΑΡΤ.-ΠΑΡ.   / ΠΣ ΗΛΙΑΧ. 
6.     ΒΕΡΓΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ / ΠΣ ΗΛΙΑΧ.  
7.     ΚΟΥΝΑΔΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ / ΠΣ ΤΡ
8.     ΜΠΕΝΕΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ / ΠΣ ΤΡ 
9.     ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ / ΠΣ ΤΡ 
10.  ΤΟΥΡΛΟΥΜΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
 
 

ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 

ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΣΠΑ

 
ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2015
1/4/2015 έως 31/10/2015
 

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡ.
1. ΜΑΓΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
3. ΚΑΝΤΕΝΑ ΝΤΕΣΤΕΜΟΝΑ
4. ΠΟΔΟΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
5. ΦΟΥΡΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6. ΠΑΠΑΧΑΡΙΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
7. ΤΣΑΠΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8. ΧΑΒΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
9. ΛΑΣΚΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
10. ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
11. ΣΚΙΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12. ΤΖΑΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

 

ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
1. ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
2. ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ
 

ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 

ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΣΠΑ

 
ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2016
1/4/2016 έως 31/10/2016
 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡ.
1) Ξενιά Στ.
2) Τρομπούκη Ειρ.
 
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΡΒ.
1) Ζαφειροπούλου Δήμητρα 
2) Βουτσά Μαρία
 
ΕΠΟΠΤΕΣ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 
ΤΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΣΠΑ
 
ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2017
1/4/2017 έως 31/10/2017
 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡ.

  1. Σκεντερίδου Δέσποινα
  2. Ζαρκογιάννη Αθανασία

 
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

  1. Τσάγκου Δήμητρα
  2. Ζελή Ιωάννα -Μαρία
  3. Καλαφάτη Ευγενία

 
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 1-10-2017 ΈΩΣ 31-03-2018
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Τ.

  1. ΤΖΟΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
  2. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 
ΑΓΓΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 

  1. ΚΑΠΟΛΑ ΣΟΦΙΑ
  2. ΚΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΧΟΛΕΒΑ ΑΛΙΚΗ